Aby ożywić naszą wiarę…

1. Film pt. „Największy z cudów” sprzedał się co do ostatniego. Dla tych, którzy go jeszcze nie kupili a mieli taki zamiar postaramy się w tym tygodniu go sprowadzić i w najbliższą niedziele będzie możliwość jego zakupu.
  2. Zapraszamy i gorąco zachęcamy do korzystania z naszej skrzynki modlitewnej. Znajduje się tam już wiele intencji, ale zawsze może być ich jeszcze więcej, tym bardziej, że przecież każdy z nas nosi w swoim sercu bardzo wiele trosk, próśb, podziękowań… Chciejmy się tymi sprawami podzielić z miłosiernym Bogiem. Przypominamy, że w intencjach znajdujących się w naszej skrzynce modlitewnej modlimy się w III piątek każdego miesiąca podczas adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 oraz na Mszach nowennowych w każdą środę o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
  3. W szklanej kuli wciąż znajdują się cytaty z Pisma Świętego, które każdy wychodząc z kościoła może wylosować, przeczytać, przemodlić, zabrać ze sobą i potraktować taki cytat jak słowo Życia, które ma ożywić moją wiarę, ma mnie pobudzić do myślenia, do refleksji. Zachęcamy, aby z każdej Mszy św. wychodzić ze Słowem Bożym w dłoni!