Intencje

Intencje od 8 do 15 kwietnia 2018 r.

Niedziela 8.04 – II Niedziela wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego

8:00 + Eugeniusza (11 r.), Annę Głąbów

10:00 + Bronisława (9 r.), Stanisława i Bronisławę Ściubidłów, Stefana, Helenę,
Henryka i Elżbietę Ścieburów, Lucjana Kosargę

12:00 O Boże błogosławieństwo dla Karoliny z okazji 18. urodzin

O Boże błogosławieństwo dla Adama Dąbrowskiego z okazji pierwszych urodzin

O Boże błogosławieństwo dla Seweryna Idasiaka, jego rodziców i chrzestnych

17:00 + Kazimierza Paludkiewicza (20 r.), Władysławę, Marcina Gębusiów, Bronisławę Krawczyk

Poniedziałek 9.04 – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia

7:00 + Bogdana Słowińskiego od uczestników pogrzebu

18:00 + Antoniego Paździora od siostry Marii

Wtorek 10.04

17:00 + Halinę Ogłazę od przyjaciół rodziny

18:00 + Ludwikę i Henryka Krotlów i zmarłych z rodziny

Środa 11.04

18:00 1) W intencjach znajdujących się w skrzynce modlitewnej

2) O Boże błogosławieństwo dla fundatorów organów piszczałkowych

3) W podziękowaniu za szczęśliwą operację z prośbą o zdrowie dla Aleksandry i Stanisława

i za + Stanisława Sygudę

4) + Eugeniusza Kozaka od rodziny Pilśniaków z Oławy

5) + Helenę Pietrzak od wnuka Artura z rodziną

6) + Danielę (2 r.), Ryszarda (28 r.) Lizoniów, Irenę Sołtysiak

7) + Dorotę Kędziorę-Zych od kuzyna Jacka z rodziną

8) + Czesława Lamika od koleżanek i kolegów z ławy szkolnej

9) + Anielę i Tadeusza Maźniaków od Heleny Paruzel

10) + Jana Parkitnego od Bożeny

11) + Dariusza Zalasińskiego

12) + Józefę (23 r.), Zygmunta, Zdzisława Soluchów

13) + Bronisławę, Jana, Mariana Sygudów

Czwartek 12.04

7:00 + Czesława Lamika od uczestników pogrzebu

18:00 + Halinę Ogłazę od pracowników Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK
im. św. Jana Pawła II w Bieżeniu

Piątek 13.04

17:00 + Henrykę Kościelną od rodziny Kościelnych i Skupniów

18:00 + Bronisława (r.), Marię, Józefa, Czesława Mastalerzów, Józefa, Franciszka, Henryka Kasprzaków, Władysława Gorzelaka, Mariana Kluczniaka

18:40 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy (do 21:00)

Sobota 14.04

9:00 + Dorotę Kędziorę-Zych od pracowników Wodociągów Częstochowskich

18:00 + Jerzego, Leona, Jadwigę Sygudów, Annę Gogol

Niedziela 15.04 – III Niedziela wielkanocna

8:00 + Józefa i Helenę Majchrzaków, Józefa i Eleonorę Majchrzaków, Franciszka, Aleksandrę, Władysława Chadrianów

10:00 + Stanisława (11 r.), Marię, Bogdana Szewczyków, Ryszarda, Krystynę, Juliana, Józefa, Kazimierza Staszczyków, Hannę Staszczyk – Paszkowską, Janinę Chrustowską

12:00 O Boże błogosławieństwo dla Anny Kiepura z okazji roczku

O Boże błogosławieństwo dla Jakuba Mondrego z okazji roczku

17:00 + Jerzego Turka, Marię i Władysława Karkosów