Intencje

Intencje od 24 do 31 stycznia 2021 r.

Niedziela 24.01 – Trzecia Niedziela Zwykła

7:30 Andrzeja Marchwińskiego od żony Renaty z dziećmi

8:45 O jedność chrześcijan

10:00 Zdzisławę i Zenona Duszyńskich, Bożenę Buchowiecką

12:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii Tubek i Władysława Forczka

17:00 Jarosława Głębiewskiego od rodziców i wychowanków z klasy 8A Szkoły Podstawowej nr 29

w Częstochowie

Poniedziałek 25.01 – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

17:00 † Ryszarda Dawidowicza od kolegów z pracy z firmy „Arbita”

18:00 Arkadiusza Rybaka od Mariusza i Marioli Mizerów

Wtorek 26.01 – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

7:00 Irenę Kot od uczestników pogrzebu

18:00 Józefę (28 r.) i Władysława Paturejów, Czesława Chudego

Środa 27.01

7:00 Zdzisławę Duszyńską od Zakładu Pogrzebowego „Nekro”

18:00 Nowenna do św. Józefa i Msza św.

1.) W intencjach znajdujących się w skrzynce modlitewnej

2.) O oddalenie epidemii koronawirusa oraz za zarażonych, ich rodziny
i Służbę Zdrowia

3.) O zdrowie dla Jacka i siły dla jego rodziny

4.) O powrót do zdrowia dla ks. Andrzeja Kuliberdy, Ireneusza, Marii, Henryki, Marianny, Wiesławy
Stefana

5.) O cud uzdrowienia dla siostrzenicy oraz łaskę przebaczenia i żywą wiarę w rodzinie

6.) O zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata pożycia dla pewnego małżeństwa w 60 r. zawarcia sakramentu

6.) † Marię (r.) i Józefa Raczyńskich, Zofię, Bronisława i Stefana Sikorów, Urszulę Głąb,

Wacława Kuca, Zdzisława Gajowczyka

7.) † Teodorę i Józefa Kożuchów, Czesława, Mariannę i Józefa Mastalerzów

8.) † Ryszarda Sobczaka od Ali Wąsek z rodziną

9.) † Mariusza Kopkę od szwagierki Barbary i Katarzyny z Przemysławem

10.) † Czesława Tomczyka od rodziny Mstowskich i Kała

11.) † Józefę (r.), Franciszka (r.) i Henryka Kasprzaków, Mariana Kluczniaka, Sabinę (r.) i Krzysztofa Popczyków, Bronisława Mastalerza, Władysława Gorzelaka

12.) † Eugenię Soluch od siostrzeńca Mirosława

13.) † Adelę (1 r.) i Józefa Suchanków od bratanka Dariusza Suchanka z rodziną

14.) † Danutę Gajowczyk od kuzynek: Anny, Marii i Józefy

15.) † Irenę Kot od wnuka Piotra z rodziną

Czwartek 28.01 – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła0

18:00 † Emila (r.), Franciszkę i Aleksego Soluchów, Mariannę, Józefa, Bronisława i Czesława Mastalerzów, Krystynę i Edwarda Matułów, Andrzeja Matysiaka, Eleonorę i Antoninę Raczyńskich

Piątek 29.01

17:00 † Ryszarda Dawidowicza od rodziny Cieślów

18:00 † Mieczysława Solucha od chrześniaka Dariusza z żoną Dorotą i córką Wiktorią

18:45 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy (do 20:00)

Sobota 30.01

9:00 Juliana Rybaka, Jana, Marię Patyków, Marię Suchanek, Kazimierza Janika i Andrzeja Tola

18:00 Ludwika (r.), Stanisławę, Pawła, Kazimierza, Wojciecha, Annę i Jana Kożuchów

Niedziela 31.01 – Czwarta Niedziela Zwykła

7:30 Janinę (14 r.) i Józefa Parkitnych, Czesławę i Ludwika Gębusiów

8:45 Władysława Kłaka od kolegów z pracy, Haliny Małolepszej, Henryka Kolmasiaka i Zdzisława Gorzelańczyka

10:00 Arkadiusza Rybaka od kuzyna Krzyśka z żoną i dziećmi

12:00 O Boże błogosławieństwo i miłość Bożą oraz pokój dla Oliwi Płazy z okazji 18.urodzin

17:00 Andrzeja Marchwińskiego od teściowej