Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25 grudnia 2018 r.

1. Słowami liturgii Mszy św. o świcie Narodzenia Pańskiego życzę, aby Bóg sprawił, by we wszy-stkich Waszych czynach odbijało się światło, które przez wiarę jaśnieje w Waszych duszach.
  1. Porządek Mszy św. dziś i jutro jest taki jak w niedziele i święta nakazane.
  1. Warto odpowiednio wcześniej zaplanować udział we Mszy św. 1 stycznia, w święto nakazane Świętej Bożej Matki Rodzicielki Maryi, aby nie stracić łaski uświęcającej i darów Ducha Świętego.
  1. Jak już ogłaszaliśmy, w piątek, w święto młodzianków męczenników, na koniec Mszy św. specjalne błogosławieństwo Boże przyjmą małe dzieci, narodzone i nienarodzone.
    W niedzielę, w święto Świętej Rodziny, na Mszy św. w południe odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich tegorocznych jubilatów.
  1. Nadal zachęcamy do nabycia świątecznego wydania „Niedzieli”. Zaś w „Oblubieńcu” znajdziemy piękną katechezę Papieża Franciszka o Bożym Narodzeniu.
  1. Plan wizyty duszpasterskiej znajduje się w niedzielnym „Oblubieńcu”.