Ogłoszenia duszpasterskie VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 lutego 2019 r.

1. Dziś i przez cały VI Tydzień w Ciągu Roku, prosimy Ojca, aby pomagał nam stawać się coraz bardziej godnym mieszkaniem dla Niego.
  1. W piątek będziemy obchodzili święto katedry świętego Piotra Apostoła.
  1. Zaś w najbliższą sobotę, we wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika, przypada pierwsza rocznica śmierci naszego Księdza Proboszcza Mirosława Sikory. Zapraszamy
    do licznego udziału we Mszy św. w jego intencji, która odbędzie się o 9:00.
  1. Na działalność wśród niepełnosprawnych i chorych przez Katolicki Ruch Dobroczynny „Betel” złożyliśmy w ubiegłym tygodniu 368,50. Jest to niewiele, ale o ponad 100 zł więcej niż rok temu. Chwała Bogu.
  1. W nowym numerze „Niedzieli” polecamy szczególnie bardzo ważny tekst wybitnego Kardynała Gerharda Müllera pt. „Manifest wiary”, w którym ostrzega przed końcową próbą Kościoła, a także artykuł o „sztuce bycia razem” oraz o „potrzebie dialogu” małżeńskiego.
  1. W Oblubieńcu znajdziemy głęboki klasyczny tekst św.
  1. W ostatnim czasie na organy złożono 630 zł (Krystyna Schulz, Zofia Matysiak, Marianna Kwiendacz, Krystyna Raczyńska i dwóch ofiarodawców anonimowych). Potrzeba jeszcze 14530,40 zł.
  1. Wczoraj odbył się pogrzeb zmarłego w czwartek śp. Stanisława Ptaka, l. 66, z ul. 3-Maja. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.