Ogłoszenia duszpasterskie XXVII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 6 października 2019 r.

1. Dziś z całym Kościołem prosimy Ojca o spełnienie próśb, których nie ośmielamy się wprost wyrazić.
    Na Mszy św. o 10:00 i po niej odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
  1. Za tydzień, 13 października, będziemy przeżywali XIX Dzień Papieski pod hasłem: Wstańcie, chodźmy! Przy tej okazji zachęcamy do lektury książki św. Jana Pawła II pod takim samym tytułem (Wstańcie, chodźmy!), która została wydana po raz pierwszy
    w 2004 r. Papież w swoim dziele zawarł osobiste refleksje o czasach, w których został biskupem i epoce swojego pontyfikatu. Polecamy ją zwłaszcza tym, którzy chcą dobrze zrozumieć współczesny świat.
  1. Nabożeństwa różańcowe przez cały październik odbywają się w niedziele o 16:15, od poniedziałku do piątku o 17:15, a w soboty o 9:40.
  1. Dzieci mają nabożeństwa różańcowe w poniedziałki, wtorki i czwartki o 16:30.
  1. W poniedziałek będziemy obchodzili wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  1. We wtorek o 19:00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania z VIII kl.
  1. W piątek, 18 października o 19:00, odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  1. W najnowszym numerze „Niedzieli”, którego temat brzmi Chwyć za Różaniec, znajdziemy między innymi artykuł o rodzicach dzieci, które odeszły przed-wcześnie oraz tekst,
    w którym Angela Musolesi opowiada o uwolnieniach od Szatana, które widziała na własne oczy podczas egzorcyzmów.
  1. W „Oblubieńcu” znajdziemy jeden z kluczowych fragmentów adhortacji św. Jana Pawła II o świeckich.
  1. Dziękujemy tym, którzy złożyli ofiary na utrzymanie cmentarza, a także na renowację kościoła – 210 zł (Monika Sztandera).
  1. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowuje się Tomasz Owczarek z Grodziska
    i Izabela Bogus z Wręczycy Małej. Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach do zawarcia tego małżeństwa, zobowiązany jest zgłosić to w kancelarii parafialnej.