Ogłoszenia duszpasterskie VI NIEDZIELA ZWYKŁA 16 lutego 2020 r.

1. Dziś i przez cały VI Tydzień Zwykły, prosimy naszego Kochanego Ojca, abyśmy byli godnym mieszkaniem dla Niego. Jezus obiecał, że jeśli będziemy Mu posłuszni, to On i Ojciec przyjdą do nas i będą w nas przebywać.
  2. Dziękujemy za piękne świadectwo tym, którzy we wtorek pomogli chorym i starszym przybyć do kościoła na ich spotkanie.
  3. Przypominamy, że w poniedziałek o 17:00 odbędzie się Msza św. w intencji rodzin kandydatów do bierzmowania z klas VI szkół podstawowych, podczas której złożą na ręce ks. proboszcza podanie o przyjęcie do grona kandydatów.
  4. W poniedziałek o 18:00 i w środę o 16:30 dla dziewcząt, a we czwartek o 17:00 dla chłopców odbędzie się kolejne obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych.
  5. Również w poniedziałek o 19:00 odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  6. W sobotę, w święto Katedry św. Piotra, o 20:00 odbędzie się comiesięczna Msza św. ku czci św. Jana Pawła II, na którą można już zgłaszać swoje intencje do modlitwy przez jego wstawiennictwo. Po Mszy św. odbędzie się różaniec św. i modlitwa do św. Jana Pawła II o 21:37, a na zakończenie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  7. W najnowszej „Niedzieli” polecamy artykuł pt. „Umiar w czasach nadmiaru” o tym, jak w świecie przesiąkniętym konsumpcjonizmem nie zatracić istoty człowieczeństwa oraz tekst pt. „Jak rozmawiać o Bogu z nastolatkami”.
  8. Przypominamy, że do 20 lutego można zgłaszać chęć udziału w parafialnej zorganizo-wanej grupie uczestników beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7. czerwca w Warszawie.
  9. Poszukujemy chętnego lub chętnych do bycia fundatorem ołtarza św. Jana Pawła II do naszego kościoła. Prosimy o zgłaszanie się.
  10. W ubiegłym tygodniu odszedł od nas do Ojca śp. Edward Kała z ul. Zamkowej, l. 88. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

NASZ REPERTUAR

Film Jak pokonać Szatana

22. lutego – sobota o 16:30, premiera

23. lutego – niedziela o 16:30 i 20:30

Z rozmów autora filmu z najbardziej znanymi egzorcystami świata oraz innymi ekspertami od walki duchowej i posługi uwalniania można się do-wiedzieć, jakie narzędzia Kościół wykorzystuje do walki ze złym duchem. W filmie również osoby dręczone dzielą się swoimi doświadczeniami.

Film Overcomer

16. lutego – niedziela o 18:30