Ogłoszenia duszpasterskie XII TYDZIEŃ ZWYKŁY 21 czerwca 2020 r.

 1. Gratulujemy dzieciom, które pięknie czciły Jezusa podczas procesji Eucharystycznych
  i nabożeństw.
 2. Dziękujemy tym, którzy przygotowali i poprowadzili nasze piękne parafialne czuwanie na Jasnej Górze.
 3. Dziś, w 12. Niedzielę w Ciągu Roku, prosimy Ojca szczególnie o łaską bojaźni Bożej
  i miłości do Niego.
 4. Jutro podczas Mszy św. o 18:00 Ksiądz Biskup Andrzej Przybylski będzie sprawował Mszę św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Jest to wydarzenie wielkiej wagi dla naszej wspólnoty parafialnej, a nie prywatne czy też dotyczące części rodzin.
 5. Nabożeństwa czerwcowe, odbywają się pół godziny przed ostatnią Mszą św.
 6. W piątek o 8:00 odbędzie się Msza św. dziękczynno-błagalna w intencji całej społeczności wręczyckiej Szkoły Podstawowej.
 7. W najnowszym numerze Niedzieli polecamy kilka artykułów o przemocy seksualnej, które choć traktują o wielkich dramatach niosą też dużo Bożego światła i nadziei.
 8. W Oblubieńcu zawarto piękną homilię Ojca świętego Franciszka o uzdrowieniu przez Eucharystię oraz słowo Papieża Benedykta, które wygłosił z okazji przypadającej w najbliższą środę uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela.Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowuje się Kamil Pietrzak i Barbara Chudy z Wręczycy Wielkiej. Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach do zawarcia tego małżeństwa, zobowiązany jest zgłosić to w kancelarii parafialnej.
 9. Bóg zapłać tym, którzy w ubiegłym tygodniu zatroszczyli się o potrzeby kościoła parafialnego. Na renowację kościoła i bieżące potrzeby Józef Gładysz, Natalia Paturej, Leon Staszczyk, Jerzy Kończak i jeden ofiarodawca anonimowy złożyli w sumie 400 zł.
 10. W ubiegłym tygodniu odszedł od nas do Ojca śp. Arkadiusz Rybak z ul. Konopnickiej,
  l. 54. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.