Ogłoszenia duszpasterskie Druga Niedziela Po Narodzeniu Pańskim 3 stycznia 2020 r.

 1. W piątek, 1. stycznia, rozpoczął się Jubileuszowy Rok Jakubowy.
 2. Dziś, w Drugą Niedzielę Po Narodzeniu Pańskim, prosimy Boga Ojca, żeby dał się poznać wszystkim narodom, aby miały konieczne do życia światło.
 3. W środę będziemy przeżywali uroczystość Objawienia Pańskiego.
 4. W tym tygodniu kontynuujemy wizytę duszpasterską – tzw. kolędę. Przypomina-my, że trzeba wcześniej zgłaszać się nawet na proponowany termin spotkania lub na bardziej dogodny dla wszystkich członków rodziny. Plan kolędy znajduje się w kolorowym „Oblubieńcu” z 27 grudnia, w internecie i na tablicy ogłoszeń.
 5. W środę o 10:00 odbędzie się Msza św. w intencji Ks. Proboszcza Zdzisława Radka
  w 12. rocznicę śmierci.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, szczególny dzień modlitwy
  o powołania i za powołanych.
 7. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać święto Chrztu Pańskiego. Jest to ostatni dzień Okresu Narodzenia Pańskiego.
 8. W najnowszej „Niedzieli” znajdziemy ciekawy artykuł odpowiadający na pytanie, dlaczego warto by świeccy również błogosławili się nawzajem oraz tekst o tym, jaki wpływ wywarła pandemia na życie Kościoła.
 9. W najnowszym „Oblubieńcu” znajdziemy Orędzie Papieża Franciszka na coroczny Światowy Dzień Pokoju i wartościową homilię Benedykta XVI, która pomoże nam głębiej przeżyć środową uroczystość Objawienia Pańskiego.
 10. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła i cmentarza przy okazji wizyty duszpasterskiej. Dodatkowo Ewa i Kazimierz Lechowscy, Aleksandra i Artur Knopowie oraz ofiarodawcy anonimowi złożyli w sumie 1350 zł.
 11. Prosimy o zakup kolejnych zniczy, choćby za złotówkę, żeby się nie zmarnowały.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.