Ogłoszenia duszpasterskie XIII Tydzień Zwykły 27 czerwca 2021 r.

1. Dziś, w XIII Niedzielę w Ciągu Roku, prosimy Ojca, abyśmy jak dzieci światłości nie dali się ogarnąć ciemności błędu, ale żyli w blasku Jego prawdy.
  2. Do środy odbywać się będą jeszcze nabożeństwa czerwcowe. Zapraszamy.
  3. W poniedziałek będziemy obchodzili wspomnienie św. Ireneusza.
  4. We wtorek, w uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, na 17:00 zapraszamy na Mszę św. imieninową ks. Pawła, naszego Wikariusza. Wszyscy życzymy Mu mocy i świa-tła Bożego, zdrowia i wytrwałości w posłudze uświęcania nas oraz żeby był Żywą Ewangelią.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota. W te dni zapraszamy na modlitwy za powołania i wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa oraz Niepokalanemu Sercu Maryi. Przypominamy dzieciom, które odprawiają pierwsze piątki miesiąca o przyjęciu w ten piątek Komunii świętej.
  6. W piątek i w sobotę odwiedzimy chorych i starszych z Panem Jezusem.
  7. W sobotę przypada święto św. Tomasza Apostoła.
  8. Obecnie w naszym kościele może modlić się w jednym czasie do 270 osób.
  9. Polecamy niezwykły numer „Niedzieli” poświęcony Benedyktowi XVI obchodzącemu jubileusz 70 lat kapłaństwa.
  10. W „Oblubieńcu” znajdziemy między innymi najnowszą katechezę Papieża Franciszka, rozpoczynającą cykl poświęcony Listowi św. Pawła Apostoła do Galatów.
  11. Bardzo dziękujemy i nadal prosimy o pomoc w spłaceniu zobowiązań finansowych za prace remontowe na plebanii, które były prowadzone od listopada do marca. Nadal brakuje jeszcze około 12000 zł. Chwała Bogu!
  12. Dziękujemy ofiarodawcy anonimowemu za 100 zł na potrzeby naszego kościoła.
  13. W imieniu p. Pauliny Zujewskiej z Częstochowy, która kwestowała w poprzednią niedzielę, a także w imieniu uczestników planowanej oazy rekolekcyjnej w Afryce dziękujemy za wsparcie finansowe (1700 zł) i modlitewne.