Ogłoszenia duszpasterskie DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 2 stycznia 2021 r.

1. Dziś, w II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim, prosimy Umiłowanego Ojca, by ukazał się wszystkim narodom. My też Mu w tym pomóżmy.
  2. We czwartek będziemy przeżywać uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu obowiązkowo uczestniczymy we Mszy św. O 10:00 odbędzie się Msza św. rocznicowa śp. ks. Proboszcza Radka, a po Mszy św. wieczornej, około 18:00, nasz tradycyjny parafialny koncert kolęd ku czci Jezusa Narodzonego, w duchu wdzięczności za ks. Proboszcza Zdzisława, w którym wystąpi między innymi Zespół „Wręczynki Plus” oraz Chór Parafialny.
  3. W najnowszej „Niedzieli” polecamy między innymi artykuł o tym, jak w swoim małżeństwie „obudzić miłość” oraz piękny i wartościowy tekst znanego nam
    z rekolekcji parafialnych O. Wojciecha Deca z Jasnej Góry o Bożej Rodzicielce.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. W piątek i sobotę zaniesiemy Jezusa do naszych chorych i starszych.
  5. W „Oblubieńcu” znajdziemy List Ojca Świętego Franciszka do małżonków
    z okazji Roku „Rodzina Amoris Laetitia”, który podpisał tydzień temu w Niedzielę Świętej Rodziny oraz ważne zaproszenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej dotyczące trwającego w naszej parafii etapu synodalnego.
  6. Dziękujemy Janinie Janik za 100 zł i wszystkim innym za ofiary na potrzeby kościoła. Za tydzień będziemy zbierać fundusze na zakup węgla.
  7. W ostatnim czasie odszedł od nas do Boga śp. Stanisław Witkowski z ul. 3-Maja, l. 91, śp. Krystyna Lamik z ul. Kolejowej, l. 88 oraz Henryk Kolanus z Bytomia (pochodzący z Wręczycy), l. 88. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.