Ogłoszenia duszpasterskie ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 9 stycznia 2021 r.

1. Dziś, w Święto Chrztu Pańskiego, prosimy Ojca, abyśmy będąc Jego przybrany-mi dzieci, odrodzeni z wody i Ducha Świętego, zawsze żyli w Jego miłości.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i poprowadzili modlitewny koncert kolęd, który odbył się w czwartek: Zespołowi „Wręczynki Plus”, Chórowi Parafialnemu i p. Organistce z młodzieżą oraz wszystkim, którzy wzięli udział.
  3. We wtorek odbędzie się spotkanie synodalne Żywego Różańca poprzedzone Mszą św. o 18:00 w intencji: o potrzebne łaski i wytrwałość w służbie Bogu dla członków Żywego Różańca.
  4. Wczoraj zakończył się zasadniczy etap corocznej wizyty duszpasterskiej
    w naszych domach. Dziękujemy za otwartość, życzliwość, świadectwo wiary
    i złożone ofiary. Nadal można zgłaszać chęć przyjęcia błogosławieństwa na kolejny rok. Za wszelkie pomyłki przepraszamy i prosimy o informację do kogo nie dotarliśmy.
  5. Pani Organistka i my z nią serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodszą
    i starszą młodzież na spotkanie organizacyjne parafialnej scholi oraz krótką pierwszą próbę, która odbędzie się 15 stycznia (w sobotę) o 12:00 w Domu
    św. Józefa. Niech Bóg będzie uwielbiony we wspólnym śpiewie i służbie.
  6. W najnowszej „Niedzieli” polecamy nowy ośmiostronicowy, comiesięczny dodatek tematyczny pod nazwą: „ABC wiary”.
  7. W „Oblubieńcu” znajdziemy najnowszą katechezę Papieża Franciszka, kolejną
    z cyklu o św. Józefie.
  8. Dziękujemy rodzinie Marczaków i ofiarodawcom anonimowym za 1300 zł na potrzeby kościoła. Dziś po Mszach św. możemy złożyć ofiarę na zakup węgla.