Ogłoszenia duszpasterskie VII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 20 lutego 2022 r.

1. Dziś, w VII Niedzielę w Ciągu Roku, łącząc się ze wspólnotą Kościoła prosimy Ojca, byśmy stale rozważając naukę Bożą spełniali słowem i czynem to, co się Jemu podoba.
  2. Na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi i działalność Katolickiego Ruchu Dobroczynnego „Betel” tydzień temu złożyliśmy ofiarę 767 zł.
  3. We wtorek będziemy obchodzili święto Katedry św. Piotra, Apostoła, a w środę – wspomnienie obowiązkowe św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  4. Również we wtorek zapraszamy na wieczór modlitewny z św. Janem Pawłem II.
  5. W najnowszej „Niedzieli” polecamy artykuł o „dzieciach rozwodników”, a w do-datku tematycznym „Dbaj o zdrowie” teksty o stresie i lęku.
  6. W „Oblubieńcu” znajdziemy najnowszą i ostatnią katechezę Papieża Franciszka
    z cyklu o św. Józefie oraz fragment Katechizmu poświęcony obronie pokoju.
  7. Wszystkim wypoczywającym życzymy dobrej pogody, zdrowia i czasu dla Boga.
  8. Dziękujemy Arturowi Kędziorze i ofiarodawcy anonimowemu za 350 zł na bieżące potrzeby kościoła.
  9. Dziś, po trzech kolejnych tygodniach, po Mszach św. można będzie złożyć ofiarę na zakup węgla do ogrzewania kościoła i budynków parafialnych.
  10. Natomiast za tydzień po ostatniej Mszy św. (o 17:00) w intencji „Żołnierzy Niezłomnych”, a szczególnie tych, którzy pochodzą z naszej okolicy lub służyli naszym rodzinom i Ojczyźnie wraz ze Stowarzyszeniem „Solidarność i Niezawisłość” zapraszamy na wieczór artystyczno-modlitewny ku czci Żołnierzy Wyklętych, podczas którego poprzez poezję, śpiew i muzykę będziemy wielbić Boga, który dał nam tak wspaniałych bohaterów.