Ogłoszenia duszpasterskie XIV TYDZIEŃ ZWYKŁY 3 lipca 2022 r.

1. Dziś, w 14. Niedzielę w Ciągu Roku, prosimy Ojca o dar „duchowej radości” i o to, byśmy „oswobodzeni z niewoli grzechu osiągnęli wieczne szczęście”.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. w intencji powołań do sakramentu święceń.
  3. W tym tygodniu podobnie jak wczoraj Msza św. z sobotnimi tekstami liturgicznymi będzie o 18:00
  4. W środę obchodzić będziemy wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, a w piątek – św. Jana z Dukli, prezbitera
  5. W „Niedzieli” polecamy artykuł o wakacyjnych sposobach wypoczynku duchowego oraz świadectwo o zakonnicach z Jordanowa.
  6. W „Oblubieńcu” znajdziemy dalszy ciąg artykułu z Katechizmu o cnotach.
  7. Bóg zapłać Arturowi Janikowi za 200 zł na prace remontowe.
  8. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowuje się Łukasz Lizoń i Joanna Kurdziel z Krakowa oraz Wojciech Kowasz z Kalei i Justyna Soluch z Wręczycy Wielkiej. Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach do zawarcia tych małżeństw, zobowiązany jest zgłosić to w kancelarii parafialnej.