XXV TYDZIEŃ ZWYKŁY
18 września 2022 r.

1. Dziś, w 25. Niedzielę w Ciągu Roku, prosimy Ojca o łaskę, abyśmy, zachowując Jego przykazania miłości do Niego i do bliźniego, zasłużyli na życie wieczne.
  2. We wtorek będziemy obchodzili wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w środę – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  3. W środę na 11:00 zapraszamy wszystkich chorych na coroczną pielgrzymkę chorych do kościoła św. Wojciecha w Częstochowie pod przewodnictwem Abp. Wacława Depo. Prosimy o zgłoszenie się chętnych do wspólnego wyjazdu około 10:15. W planie Msza św. i modlitwa za chorych.
  4. We czwartek o 17:30 odbędzie się spotkanie dla chętnych z klas ósmych do przystąpienia do Bierzmowania. Podczas Mszy św. o 18:00 złożą podania
    o przyjęcie do grona kandydatów do Bierzmowania.
  5. Również we czwartek zapraszamy na comiesięczny wieczór modlitewny ze św. Janem Pawłem II. Przypominamy, że można zgłaszać swoje intencje.
  6. W piątek, w dniu wspomnienia św. Pio z Pietrelciny, prezbitera, odbędzie św. Msza św. w intencji chorych z naszej parafii z możliwością przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych
  7. W „Niedzieli” polecamy artykuł „Ciche odejścia” o tym, czy jesteśmy bezradni wobec fali odejść z Kościoła oraz o rezolucji ONZ, która po raz pierwszy nazywa aborcję „prawem człowieka”.
  8. W „Oblubieńcu” znajdziemy tekst o sakramencie chorych oraz słowo św. Jana Pawła II o św. Ojcu Pio.
  9. Bóg zapłać Stanisławowi Paruzelowi i ofiarodawcy anonimowemu za ofiary na potrzeby kościoła.
  10. Odszedł do Boga śp. Andrzej Hudy z ul. Szkolnej, l. 57. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.