XXVII TYDZIEŃ ZWYKŁY
2 października 2022 r.

1. Dziś, w 27. Niedzielę w Ciągu Roku, prosimy Ojca, by odpuścił nam grzechy, które niepokoją nasze sumienia, i udzielił nam „również tego, o co nie ośmielamy się prosić”.
  2. We wtorek będziemy obchodzili wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, a w piątek – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o 17:15 z wyjątkiem soboty (po Mszy św. porannej). Dzieci zapraszamy na różaniec dla nich w poniedziałki, środy i piątki o 16:30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o powołania do kapłaństwa oraz do wynagradzania Najświętszemu Sercu Jezusa.
  5. W piątek, jak co miesiąc, będą odwiedziny chorych i starszych.
  6. Dziś na 15:00 nasza parafialna Diakonia Miłosierdzia serdecznie zaprasza na spotkanie przy ognisku. Będzie też można poczęstować się kiełbasą i ciastem, a także pośpiewać.
  7. W „Niedzieli” polecamy artykuł o duszpasterstwie akademickim oraz tekst o wielkim bractwie różańcowym, które tworzył św. Dominik.
  8. W „Oblubieńcu” znajdziemy między innymi piękne słowa świętych o różańcu oraz jedną z katechez Benedykta XVI o modlitwie.
  9. Bóg zapłać Kindze Strzelczyk za 200 zł na potrzeby kościoła oraz tym, którzy dziś złożą ofiarę na ogrzewanie.
  10. Odeszła od nas do Boga śp. Janina Huda z ul. Szkolnej, l. 81. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.