VI TYDZIEŃ ZWYKŁY
12 lutego 2022 r.

1. Dziś, w Szóstą Niedzielę w Ciągu Roku, łącząc się ze wspólnotą Kościoła prosimy Ojca, byśmy mieli serca prawe i szczere, bo wtedy będziemy godnym mieszkaniem dla Niego.
  2. Dzisiaj, jak co roku, z okazji wczorajszego Dnia Chorego, zachęcamy do złożenia ofiary do skarbony pod figurą św. Antoniego na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi oraz na działalność wśród niepełnosprawnych i chorych Katolickiego Ruchu Dobroczynnego „Betel”.
  3. We wtorek będziemy obchodzili święto świętych Cyryla Mnicha, i Metodego Biskupa, Patronów Europy.
  4. W najnowszej „Niedzieli” warto przeczytać artykuł o tym, że cierpienie otwiera oczy oraz tekst o „Kolędzie na osiedlu” w dużym mieście.
  5. W „Oblubieńcu” znajdziemy między innymi kolejny odcinek nauki katechizmu
    o wierze w Kościół oraz bardzo wartościowe, dobrze przyjęte przez wielu chorych, Orędzie Ojca Świętego Franciszka na 31. Światowy Dzień Chorego.
  6. Do sakramentu Małżeństwa przygotowuje się Damian Purgal z Miedźna i Marlena Soluch z Miedźna, która dawniej mieszkała we Wręczycy Wielkiej. Gdyby ktokolwiek wiedział o przeszkodach do zawarcia tego małżeństwa, zobowiązany jest zgłosić to w kancelarii parafialnej.
  7. Odeszła od nas do Domu Ojca śp. Sabina Zając z ul. Śląskiej, l. 92. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.