X TYDZIEŃ ZWYKŁY
11 czerwca 2023 r.

1. Dziś, w 10. Niedzielę w Ciągu Roku, prosimy Ojca, abyśmy „przez Niego natchnieni poznawali, co jest słuszne, i z Jego pomocą to wypełniali”.
  2. Dziś po Mszy św. porannej zapraszam na spotkanie Żywego Różańca.
  3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w stawianiu ołtarzy i służyli w procesji Bożego Ciała, szczególnie chórowi, organistce, strażakom i asyście.
  5. Pojutrze, we wtorek o 20:30, odbędzie się już po raz drugi procesja różańcowa ze świecami, ulicami naszej parafii. Zapraszam do wspólnej modlitwy za rodziny.
  6. We wtorek przypada wspominali św. Antoniego, prezbitera i doktora Kościoła, w środę – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  7. Za tydzień, w niedzielę 18 czerwca, od 13:00 do 19:00, zapraszam na wielkie archidiecezjalne spotkanie rodzin do Częstochowy, które odbędzie się w archikatedrze i na placu przy ul. Ogrodowej.
  8. W najnowszej „Niedzieli” polecam artykuł „Kiedy traci wiarę ktoś bliski” oraz wyjaśnienie tego, po co nam kult Niepokalanego Serca Maryi w artykule „Dwa Serca, jedna miłość”
  9. W „Oblubieńcu” zamieszczono tekst o św. Antonim i kulcie Serca Jezusa.
  10. Bóg zapłać za kolejne ofiary na zapłatę za ogrodzenie drogi krzyżowej.
  11. Zapraszamy dzieci i młodzież do Oratorium św. Józefa we wtorki, środy i czwartki, od 15:00 do 17:00. (Zgłoszenie przed przyjściem: tel. 733110514).