XIII TYDZIEŃ ZWYKŁY
2 lipca 2023 r.

1. Dziś, w 13. Niedzielę w Ciągu Roku, prosimy Ojca, aby „nie ogarnęły nas ciemności błędu i byśmy żyli w blasku Jego prawdy”.
  2. Jutro przypada święto św. Tomasza Apostoła, we czwartek obchodzić będziemy wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, a w sobotę – św. Jana z Dukli, prezbitera.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek odwiedzę chorych i starszych.
  4. Witamy w naszej parafii uczestników piętnastodniowych rekolekcji pod nazwą Oaza Nowego Życia Pierwszego Stopnia dla Studentów i Dorosłych. Ponownie proszę o modlitwę o ich owoce i zdrowie dla uczestników.
  5. W najnowszej „Niedzieli” polecam artykuł o tym, czy wierzący może wziąć odwet.
  6. W „Oblubieńcu” znajdziemy dwa teksty o św. Marii Goretti, której wspomnienie dowolne przypada w środę oraz najnowszą katechezę papieża Franciszka. Wszystkie trzy teksty mogą pomóc nam w wychowaniu w wierze naszych młodych.
  7. Po Mszy św. można dziś dołączyć swoją ofiarę do zapłaty za ogrodzenie Drogi Krzyżowej i Cmentarza.
  8. Odeszła od nas do Boga Ojca śp. Wanda Kulej z ul. Częstochowskiej, l. 68. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.