XXVII TYDZIEŃ ZWYKŁY
8 października 2023 r.

1. Dziś, w 27. Niedzielę w Ciągu Roku, prosimy Ojca by odpuścił „grzechy, które niepokoją nasze sumienia”, i udzielił nam „tego, o co nie ośmielamy się prosić”.
  2. Dzisiaj po Mszy św. porannej odbędzie się w kościele spotkanie członków Żywego Różańca.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o 17:15 z wyjątkiem soboty (po Mszy św. porannej). Dzieci zapraszamy na różaniec dla nich w poniedziałki, środy i piątki o 16:30.
  4. W piątek będziemy obchodzili wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. W tym dniu, w 106. rocznicę objawienia fatimskiego i Cudu Słońca, odbędzie się ostatnie w tym roku różańcowe nabożeństwo fatimskie.
  5. Za tydzień będziemy obchodzić Dzień Papieski.
  6. Można już zamawiać modlitwę za naszych kochanych zmarłych: wypominki jednorazowe – 1. listopada na cmentarzu (różaniec i Msza św.), oktawalne – przez 8 dni (różaniec i Msza św.) oraz roczne (Msza św. w pierwszą niedzielę każdego miesiąca). Formularze znajdują się pod chórem.
  7. Przypominam, że każdego dnia roboczego można zgłaszać swoje dzieci i oddawać je pod fachową opiekę do Domu św. Józefa po lekcjach w szkole na zajęcia w Oratorium św. Józefa.
  8. W najnowszej „Niedzieli” polecam artykuł o tym, jak modlić się na różańcu bez odczuwania monotonii oraz tekst zawierający recepty na długie małżeństwo.
  9. W „Oblubieńcu” znajdziemy tekst o Cudzie Słońca i o bł. ojcu Honoracie.