Ogłoszenia duszpasterskie
XXXI TYDZIEŃ ZWYKŁY
5 listopada 2023 r.

  1. Dziś, w 31. Niedzielę w Ciągu Roku, prosimy Ojca, by dał nam „bez przeszkody dążyć do zbawienia, które obiecuje.”
  2. Dziś o 10:15 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszo-komunijnych.
  3. Dziś na 16:15, a od poniedziałku do środy na 17:15, zapraszam na różaniec i Mszę św. za zmarłych w ramach wypominków oktawalnych.
  4. W czwartek przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i Doktora Kościoła, a w sobotę – św. Marcina z Tours, biskupa.
  5. W sobotę, w Święto Niepodległości, zapraszamy na 11:00 na Mszę św. patriotyczną w intencji Ojczyzny, a przed nią na program artystyczny przygotowany przez naszą wręczycką Szkołę Podstawową. Wydarzenie rozpoczyna się w kościele o 10:30. Zapraszam wszystkich kochających Polskę i Polaków do udziału oraz przygotowania i wspólnego tworzenia tej uroczystości.
  6. Za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca odbędzie się po Mszy św. porannej spotkanie członków Żywego Różańca.
  7. W „Niedzieli” polecam wywiad z profesorem Suwalskim, kardiologiem o wpływie wiary na walkę z chorobą oraz artykuł pt. „Żegnamy Wandę Półtawską”.
  8. W „Oblubieńcu” znajdziemy kolejny fragment nowej Adhortacji Apostolskiej Papieża Franciszka o ufności w miłosierną miłość Boga. Bardzo zachęcam.
  9. W poniedziałek odbędzie się pogrzeb śp. Heleny Paruzel z ul. Miodowej, l. 91. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.