DRUGI TYDZIEŃ ZWYKŁY
14 stycznia 2024 r.

1. Dziś, w 2. Niedzielę w Ciągu Roku, prosimy Ojca, aby dał nam „swój pokój”.
  2. Dziękuję za poświęcenie tym, którzy w imieniu nas wszystkich czuwali w nocy
    z czwartku na piątek na Jasnej Górze, by modlić się o owoce Nawiedzenia Maryi.
  3. Do soboty odbywać się będzie zaplanowana wizyta duszpasterska (kolęda) w naszych domach. Nadal mogą zgłaszać się chętni na kolędę dodatkową.
  4. Dziś po porannej Mszy św. odbędzie się spotkanie Żywego Różańca.
  5. W najnowszej „Niedzieli” polecam artykuł „Cel: niebo czy samospełnienie?” między innymi o tym, czy metody terapeutyczne są zgodne z wiarą chrześcijan.
  6. W „Oblubieńcu” znajdziemy trzecią część Listu św. Jana Pawła II do rodzin oraz zachęta do przeczytania książki i homilia z beatyfikacji bł. Carlo Acutisa.
  7. Dziękuję tym, którzy złożyli kolejne ofiary na termomodernizację kościoła. W tym tygodniu w środę ma rozpocząć się montaż pompy ciepła wraz z oprzyrządowaniem.
  8. Trwają zapisy chętnych (w wieku od 13 do 18 lat) do udziału w „Wypadzie w góry
    z Jezusem”, czyli parafialnym wyjeździe młodych do Zakopanego od 5 do 7 lutego (zapisy pod tel. 883985709). Będą tam mieszkać przy samym parku.