CZWARTY TYDZIEŃ ZWYKŁY
28 stycznia 2024 r.

1. Dziś, w 4. Niedzielę w Ciągu Roku, prosimy Ojca, abyśmy „chwalili Go z całej duszy i szczerze miłowali wszystkich ludzi”.
  2. W środę będziemy obchodzili wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedzę chorych i starszych.
  4. W piątek, w święto Ofiarowania Pańskiego, Msze św. odbędą się o 7:00, 11:00 i 18:00. Zachęcam, by zabrać ze sobą gromnicę.
  5. W sobotę będziemy obchodzili wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po Mszy św. i Akcie Wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi będzie można przyjąć specjalne błogosławieństwo dla chorych na choroby gardła.
  6. Za tydzień od sobotniego wieczoru w naszej parafii dzięki Zakonowi Rycerzy Kolumba będziemy przeżywać czas peregrynacji obrazu św. Józefa.
  7. Również za tydzień odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  8. W najnowszej „Niedzieli” polecam artykuł o tym „Jak odróżnić cuda od demonicznych kłamstw?” oraz „Żołnierz Kościoła” o śp. Arcybiskupie Antonim Baraniaku, jednym z najbardziej prześladowanych przez bandę komunistów.
  9. W „Oblubieńcu” znajdziemy piątą część Listu św. Jana Pawła II do rodzin.
  10. Dziękuję tym, którzy złożyli kolejne ofiary na termomodernizację kościoła.
  11. Odszedł od nas do Boga śp. Robert Ułamek z ul. Bocznej, l. 53. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.