Ogłoszenia duszpasterskie
PIĄTY TYDZIEŃ ZWYKŁY
4 lutego 2024 r.

  1. Dziś, w 5. Niedzielę w Ciągu Roku, łącząc się ze wspólnotą Kościoła prosimy Ojca, by strzegł „nieustannie swojej rodziny z ojcowską dobrocią”.
  2. Dzisiaj o 10:15 odbędzie się spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i rodziców.
  3. W poniedziałek będziemy obchodzili wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, we wtorek – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników. W środę, w dzień św. Józefiny Bakhity, przypada VIII Międzynarodowy Dzień Modlitwy i Refleksji na temat Walki z Handlem Ludźmi, a w sobotę – wspomnienie obowiązkowe św. Scholastyki, dziewicy.
  4. Gościmy dziś u siebie przedstawicieli Zakonu Rycerzy Kolumba, dzięki którym nasza parafia włącza się w peregrynację obrazu św. Józefa.
  5. Za tydzień odbędzie się comiesięczne spotkanie Żywego Różańca.
  6. W najnowszej „Niedzieli” polecam artykuł „Czy Bóg musi nas sądzić?” oraz „Męczennik komunizmu” o Słudze Bożym ks. Michale Rapaczu.
  7. W „Oblubieńcu” znajdziemy szóstą część Listu św. Jana Pawła II do rodzin i kilka słów o powstaniu i zasadach Rycerzy Kolumba.
  8. Dziękuję tym, którzy złożyli kolejne ofiary na termomodernizację kościoła.
  9. Odszedł od nas do Boga śp. Jarosław Praszczyk z ul. Prusa, l. 59 oraz śp. Zbigniew Soluch z ul. Śląskiej, l. 69. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.