Ogłoszenia duszpasterskie Święto Chrztu Pańskiego – 8 stycznia 2017 r.

1. Dziś świętem Chrztu Pańskiego kończymy Okres Bożego Narodzenia. Trwajmy w komunii miłości z Jezusem. Razem z Nim kochajmy wszystkich ludzi. Wypełnijmy otrzymane od Boga powołanie indywidualne, rodzinne i narodowe.

1. W tym tygodniu kończymy zaplanowane wizyty duszpasterskie w naszych domach. Jezus przyniósł już pokój do wielu naszych rodzin.
    Ze względu na wtorkowy pogrzeb mamy ks. Prałata Andrzeja Przybylskiego zaplanowane na ten dzień kolędowanie przy ul. Konopnickiej, Orzeszkowej i Reymonta i w bloku przy ul. Prusa przenosimy na piątek od godz. 12:00. Za zmianę przepraszamy.

1. W tym tygodniu Kręgu Biblijny we wtorek o 19:00.
    Dziś o 9:30 odbędzie się spotkanie rodziców tegorocznych kandydatów do bierzmowania, a o 11:00 – spotkanie rodziców dzieci, którzy w tym roku przyjmą Jezusa podczas pierwszej Komunii św.

1. Przypominamy, że Fundacja Obywatelskiej Pomocy Prawnej oraz Akcja Katolicka zaprasza dziś Seniorów z naszej parafii na 17:00 na spotkanie świąteczno-noworoczne. Przy kawie, herbacie i drobnym poczęstunku będzie możliwość wspólnej rozmowy, śpiewania kolęd i radości z Bożego Narodzenia.

1. W najnowszym numerze tygodnika „Niedziela” odnajdujemy niezwykle cenny artykuł o św. Albercie Chmielowskim, patronie tego roku, którego Karol Wojtyła nazwał nadzwyczajnym tytułem: brat naszego Boga, a także artykuł o Jakubie Błaszczykowskim, słynnym piłkarzu z bliskich nam Truskolas.

1. Chcielibyśmy aby Ksiądz Proboszcz zamieścił w najbliższej gazetce informacje o XV Ogólnopolskich Wręczyckich Jasełkach 2017 organizowanych przez nasz ośrodek Kultury,
    Podczas tegorocznych przesłuchań w XV edycji zaprezentuje się 41 zespołów w dniach 10,11,12 stycznia 2017 r. od godz. 9:00 w sali widowiskowej GOK.
    Prezentacja laureatów połączona z wręczeniem dyplomów i nagród będzie miała miejsce 14 stycznia 2017 r. o godz. 15:00. w sali widowiskowej GOK- wstęp wolny.

Chcielibyśmy aby Ksiądz Proboszcz zamieścił w najbliższej gazetce
    informacje o XV Ogólnopolskich Wręczyckich Jasełkach 2017 organizowanych